środa, 13 kwietnia 2016

Dzisiaj odebrałam zamówiony aparat, jestem tak zadowolona ze zdjęć, że aż nie wiem jak mam to ująć w słowa. Zarobiłam, odłożyłam i zainwestowałam w nowy sprzęt i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam, uwielbiam zdjęcia, uwielbiam robić notki, aparat jest wart swojej ceny. Zazwyczaj szkoda mi jest wydawać jakąkolwiek większą kwotę, a tym razem nie żałuję ani jednej wydanej złotówki i w dalekiej, dalekiej przyszłości zainwestuję w kolejny jeszcze lepszy sprzęt. (Ale spokojnie, mam nadzieję, że kolejne 5 lat posłuży mi ten, który kupiłam ;))
__
Ten tydzień leci mi wyjątkowo szybko.. Może dlatego, że trzy dni całkowicie uciekły mi przez masę nauki na kolokwium(zdane!). Kocham czwartki, bo są akurat dla mnie bardzo luźne, żyć nie umierać, do niedzieli żadnych zmartwień, a od niedzieli znowu nauka na kolejne kolokwia.. Studia. Kiedyś myślałam, że matura jest ciężka. Dopiero kiedy poszłam na studia zrozumiałam, że matura to jest jeden wielki pikuś. :P Zostawiam Was z bardzo długą notką pod względem zdjęć, jeszcze nigdy chyba tylu nie dodałam, aż zastanawiam się czy nie jest ich za dużo.
PS. Dużo osób pisze mi żebym zrobiła notkę dotycząca mojego makijażu.. Postaram się niebawem zrobić jak uzupełnię kilka rzeczy w kosmetyczce! ;)
__
PS2. Fajnie, że jesteście ;*
__

Kurtka, okulary-H&M
bluzka-Newyorker
spodnie-Pull&Bear
torebka-Bershka

__
Takie piękne zdjęcia robi mi mój chłopak! Chyba odkryliśmy jego nowy talent, hah <3 
Kocham Cię Łukaszku!


12 komentarzy:

za każdy komentarz dziękuje! :*