wtorek, 30 grudnia 2014

żegnamy 2014, WITAMY 2015!

No to nadszedł czas na podsumowanie już dobiegającego końca 2014 roku. Mimo kilku 'upadków' mogę zaliczyć go do jak najbardziej udanych! Przyniósł wiele niespodzianek, najwspanialsza z nich to narodziny mojej chrześnicy Oliwci. :) Zrobiłam prawko na co tyle lat czekałam, 2 klasę liceum skończyłam z bardzo dobrymi wynikami, nabrałam malutkiego doświadczenia w pracy jako kelnerka, w końcu mogę używać dowodu osobistego w sklepie, bo skończyłam 18 lat. i takie tam.. ;) Poznałam wiele wspaniałych osób! Co jest również ogromnym plusem, bardzo chętnie nawiązuje nowe znajomości. Szkoda, że 2015r nie spędzę z niektórymi ludźmi, ale taka kolej rzeczy, nic nie trwa wiecznie. 
Czy mam jakieś postanowienia na nowy rok? Na pewno zacznę się uczyć pod maturę. no i oczywiście postanawiam dodawać tu więcej notek, haha! ;) 
Życzę Wam aby ten nowy rok był LEPSZY(poprawka, hahahah ;) ) od poprzedniego, żebyście wytrwali w postanowieniach dłużej niż miesiąc o ile je macie. ;-) Dużo zdrówka i samych radości! Pijanego sylwestra i jak najmniejszego kaca dnia kolejnego, najlepiej nie schodźcie z bombki to kac Was nie złapie(hahah) ;-) Szczęśliwego Nowego Roku!

A teraz druga część.... Jutro SYLWESTER! Mój będzie przeeeświetny! ja to wiem. Spędzam go w gronie cudownych osób:* a to już połowa sukcesu! Będzie mi tylko brakowało koło mnie mojego najlepszego kompana-mojej przyjaciółki Honoratki! Ale nadrobimy to na pewno, kto jak nie my. ;-) Nie mogę się doczekać, nawet nie wiecie jak bardzo. Odliczam i odliczam, a to już jutro! Dzisiaj byłam nawet z kolegami na zakupach sylwestrowych, bo jest on na sali, to jeszcze bardziej się nakręciłam widząc to wszystko. Zaraz uciekam robić jakieś jedzenie na tą okazję :P Jedyne co jeszcze nie jest kupione to alkohol, hahah ;) 
Na zabawę idę w obcisłej, czarnej, cekinowej sukience(jest gdzieś na dole zdjęcie) i szpilkach. 


Dodałam po jednym zdjęciu z każdej notki, która pojawiła się w 2014 roku na moim blogu. Podobała Wam się któraś? jaka? :)


10 komentarzy:

 1. W takim razie udanego Sylwestra :P

  OdpowiedzUsuń
 2. udanej imprezy sylwestrowej ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę boskie stylizacje! :)
  Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. każda stylizacja jest perfekcyjna ♥
  Udanego Sylwestra :*

  OdpowiedzUsuń
 5. udanego sylwka i fajne stylizacje

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 6. W tym roku miałaś niesamowicie dużo cudownych stylizacji. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwsza podoba mi się najbardziej :D

  OdpowiedzUsuń
 8. dużo świetnych stylizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetną masz figurę! Super stylizacje :>

  Udanego Sylwka!

  OdpowiedzUsuń
 10. Większość twoich stylizacji mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń

za każdy komentarz dziękuje! :*