niedziela, 4 stycznia 2015

Sylwester!

Sylwester.... Jak nikt czekałam na tego sylwestra, odliczałam nawet wiele bardziej niż do studniówki, na którą swoją drogą nawet nie mam ochoty, a jest w piątek. Niestety już po, co prawda impreza była rewelacyjna, ale gdybym mogła cofnąć czas to jedną rzecz bym zrobiła inaczej, mniejsza. Możemy tylko podziękować organizatorom za tak świetny melanż, za taką świetną organizację, bo wiem ile musieli latać i załatwiać wszystko. Po raz pierwszy do domu z sylwestra wróciłam o godzinie 13,czułam się jakbym zaraz miała umrzeć, haha :D Najśmieszniejsze jest to, że na zdjęciach, które robiliśmy bliżej początku imprezy wszystko jest pięknie, sukienka jak na imprezę przystało, a te z rana są już w dresie i bluzie, heh, no tak przebrałam się nad ranem żeby było mi wygodniej, tylko najgorsze jest to, że zapomniałam butów zmiennych i latałam w skarpetkach. Śmieję się teraz sama do siebie, bo kolega poprosił mnie do tanca i zgodziłam się pod warunkiem, że też zdejmie buty żebym nie była sama, no i to zrobił, więc potańczyliśmy, hah! to już grubszy melanż naprawdę. :) (może to przeczyta i sobie przypomni, że to byłam ja :D :D) Teraz mamy zamiar zrobić powtórkę w czerwcu, po maturkach i przed wynikami, z tymi samymi ludźmi. Pozostaje nam trochę poczekać. :) 
Pierwsze zdjęcie z kochanymi dziewczynami z mojej klasy! <3 i rodzynkiem Łukaszkiem, który również jest w 3b :)) Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego powrotu do szkoły.. to już w środę? Rozleniwiłam się totalnie! Na całe szczęście tydzień chodzenia i mamy ferie. A od stycznia miałam się uczyć do maturki, mam nadzieję, że niebawem zacznę. Muszę w końcu się zebrać w sobie i odnaleźć tą motywację.. A jak zaczynamy ferie? WROCEK! tak jest. 
____
Miałam dzisiaj dodać normalną notkę, taką jak dodaję zwykle, ale skoro już mam kilka zdjęć to dlaczego by ich nie opublikować tutaj? na fecbooka i tak pewnie nie dodam, to chociaż tu. ;) 


Musicie mi wybaczyć te rozmazane zdjęcia, ale coś musiałam z nich dodać :D


Pytania? ASK!


 A NAD RANEM BYŁO JUŻ TAK..9 komentarzy:

 1. Po zdjeciach widac, ze bylo naprawde super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super zdjęcia, impreza na pewno była udana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam studniówkę w sobotę i też tak średnio mi się chce iść :D
  No ja też niby mam się zacząć uczyć i coś średnio mi to wychodzi,także rozumiem Cię ;)
  Świetnie zdjęcia,widać że było super!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny sylwester
  - - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że zabawa była przednia :D

  OdpowiedzUsuń

za każdy komentarz dziękuje! :*